• ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح تا 5 بعدازظهر
EnglishPersian

افزایش ۴۵ درصدی فروش شرکت درخشان ساز

افزایش ۴۵ درصدی فروش شرکت درخشان ساز

افزایش ۴۵ درصدی فروش شرکت درخشان ساز

به گزارش روابط عمومی شرکت درخشان ساز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو ( ایکو پرس) ، فروش شرکت درخشان ساز ظرف ۵۰ روز اخیر ٤٥ درصد افزایش یافت .

افزایش ۴۵ درصدی فروش شرکت درخشان ساز

مدیر عامل شرکت پلاستیکهای مهندسی درخشان ساز گفت : ظرف ۵۰ روز اخیر، حدود ۳۰ درصد افزایش تولید و ۴۵ درصد افزایش فروش داشته ایم و در حال حاضر با حداکثر ظرفیت در حال تولید و فروش محصولات هستیم و این موضوع نشانگر حرکت در مسیری صحیح و رویکرد جدیدی است که براساس استراتژیهای کلان گروه صنعتی ایران خودرو قدم در آن نهاده ایم.

یکوپرس – مصطفی سعیدی تامین مواد اولیه پلیمری و پلاستیکی ایران خودرو را شرح وظیفه شرکت درخشان ساز دانست و با اشاره به ظرفیتهای بالقوه این شرکت اظهار کرد : درخشان ساز از منظر ساختار تولید ، فروش ، حوزه های مالی و اداری ، دارای یک ساختار سنتی بوده که با رویکرد جدید و برنامه ریزی های صورت گرفته به سمت به روز شدن و صنعتی شدن گام برداشته است.
مدیر عامل شرکت پلاستیکهای مهندسی درخشان ساز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق رویکردهای جدید این مجموعه بیان کرد : با شرکتهای خصوصی وارد مذاکره شده ایم تا ظرفیت تولید و به تبع آن ظرفیت فروش را افزایش دهیم . وی از مذاکره با پژوهشگاه پلیمر ایران برای دریافت آموزش برای نیروهای انسانی به منظور اجرای پروژه های توسعه ای و پیشرفته خبر داد و گفت : درصدد امضای تفاهم نامه ای هستیم که به موجب آن آموزشهای لازم را دریافت کرده و با دانش فنی به سمت توسعه حرکت کنیم.
وی با اشاره به این که طرح توسعه شرکت درخشان ساز در دستور کار قرار دارد. اظهار کرد : افزایش تنوع محصولات ، راه اندازی خطوط تولید جدید و بهره برداری از ظرفیت بورس کالا در تامین محصولات در دستور کار درخشان ساز قرار دارد سعیدی عنوان کرد: از جمله اقدامات موثر این شرکت که سالها معوق مانده، تبدیل شدن به شرکتی دانش بنیان است که با تحقق آن مسیر توسعه این شرکت هموارتر خواهد شد.

 

منبع : ایکو پرس

https://www.ikcopress.ir/fa/NewsDetail/20546

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


اخرین پروژه ها


فیلم های پلیمری
فیلم های پلیمری
هارد تاچ
هارد تاچ
پلاستیک خود رنگ
پلاستیک خود رنگ
مستربچ
مستربچ
آلیاژ  مهندسی پلیمر
آلیاژ مهندسی پلیمر
پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه
پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه

برچسب ها